ÖZ SİSTEM İNŞAAT TAAH.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

Hakkımızda


ÖZSİSTEM İNŞAAT

ÖZSİSTEM İNŞAAT 1996 yılında inşaat sektöründe İstanbul – Tuzla’da faaliyete başlamıştır. Firmamız özünde geleneklerine bağlı, günümüz teknolojisini ve gelişmelerini yakından takip eden, sektörde oluşan yenilikleri ürettiği yapılara uygulamayı hedefleyen bir ekip çalışması ile yapılar oluşturmaktadır.

Konut sektörünün öncelikli gerçeği, fay hattı kuşağında üretilen yapıların sağlamlığı ve kalitesidir.  Yaşamımızdaki deprem ile ilgili korkuları bir nebze olsun ortadan kaldıracak olan güven, sağlamlık, kalite, estetik gibi değerleri yaşam alanlarımızda hissettirmek ilham kaynağımızdır.

Özgün tasarım, doğa dokusu, yaşam alanlarının en aktif kullanımı, mimarisi, sosyal donatısı ve peyzaj alanları ile çevresine uyumlu, bölgeye değer katan projeler üretmekteyiz. Muhataplarının beğenisini kazanan birçok kişiye yeni bir hayatın kapıları açan bir firmayız.

Gücünü yaptığımız projelerin kimliğinden, müşteri memnuniyetinden, birikmiş deneyimlerden alan firmamız; sektörde dinamik ve verimli bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Amaçlarımıza uygun olarak, ilke ve değerlerimizi koruyarak, geleceğe güvenle adım atacak yapılar oluşturmaya devam edeceğiz.

Sevgi ve saygılarımızla…………..


+27 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.